SESSION

 
O NÁS
REDAKČNÍ SYSTÉM
VÍCE INFORMACÍ
COLDFUSION
GOOGLE ANALYTICS
REFERENCE
KONTAKTY
  Máte redakční systém?
ANO
 
  68%
NEVÍM
 
  12%
NE
 
  20%
 
REDAKČNÍ SYSTÉM  /  VÍCE INFORMACÍ

REDAKČNÍ SYSTÉM POD LUPOU

Články do Vaší internetové prezentace si vkládáte pomocí již zmíněného WYSIWYG editoru, který svým ovládáním připomíná Microsoft Word. Již v základní ceně můžete vkládat a editovat nabídku služeb, články, aktuality, partnery, anketu. Na vývoji redakčního systému se neustále pracuje, a proto jsou k dispozici nové rozšiřující moduly širokého zaměření.

  • není nutná znalost www problematiky
  • jednoduché ovládání pro uživatele
  • veškerá administrační činnost probíhá ve Vašem internetovém prohlížeči
  • možnost rozšiřování o nové moduly
  • profesionální prezentace Vaší internetové prezentace za pomoci nových internetových technologií
  • spolehlivost a bezpečnost
  • možná úprava algoritmu editoru na základě požadavků klienta
  • žádné další finanční výdaje

Celý redakční systém je naprogramován v PHP na databázovém systému MySQL, a proto je zaručen rychlý přístup k datům.

Přihlášení do redakčního systému je velice snadné, stačí zadat přihlašovací jméno a heslo, které si zvolíte sami. Po úspěšném přihlášení budete již pracovat s hlavní nabídkou redakčního systému.


Výhodou je možnost zakládání neomezeného počtu uživatelských účtů v případě, kdy do Vašeho redakčního systému vstupuje více uživatelů. Jednotlivé uživatelské účty můžete kompletně spravovat a tam máte plnou kontrolu nad přístupy a právy. Vaše heslo je v bezpečí i v samotné databázi, jelikož je šifrované.


Nejprve si založíte libovolně strukturovanou hlavní nabídku Vaší internetové prezentace a následně můžete pod každou položku vkládat neomezené množství článků. Ke každé položce nabídky je možné přidat odkaz na libovolné URL a tím pádem nejste omezeni pouze na články redakčního systému.

K vložení nového článku Vám slouží jednoduchý průvodce. V prvním kroku si zvolíte zařazení článku do Vámi vytvořené struktury nabídky prezentace. V druhém kroku založíte samotný článek vyplněním jednoduchého formuláře. Vyplníte titulek článku, formátovaný text článku, klíčová slova pro internetové vyhledávače a nastavení stylu zobrazení. V posledním třetím kroku můžete k článku založit fotogalerii a soubory ke stažení.

Samotný text článku zpracováváte v již zmíněném WYSIWYG editoru. Pro každého kdo má základní zkušenosti s textovým editorem MS Word, úpravu textu hravě zvládne. Váš text si můžete libovolně upravovat jak to znáte z Wordu od stylu, typu, barvy, velikosti písma  až po práci s tabulkami a vrstvami. Budete-li chtít do textu vložit fotografii, není nic snazšího. Vybranou fotografii pouze myší přetáhnete (Drag and Drop) na místo v textu, kde se má zobrazovat.

FOTOGALERIE
Již v základní variantě našeho redakčního systému můžete kromě fotogalerie článku využít i možnost vytvoření vlastní fotogalerie prezentace. Vkládané fotogalerie si můžete přehledně členit do složek, které si můžete založit. K jednotlivým  fotografiím můžete vložit krátký popis, který se bude automaticky u fotografie zobrazovat. S velikostí fotografie si nemusíte dělat starosti, neboť se jejich velikost automaticky upraví jako je tomu v rámci celého redakčního systému.


SOUBORY KE STAŽENÍ
Již v základní variantě můžete využít možnost vytvoření vlastní galerie souborů ke stažení. Shodným způsobem jako u fotogalerie můžete vkládané soubory ke stažení, přehledně je členit do Vámi vytvořených složek a vkládat  krátké popisy obsahu.

ANKETA
Již v základní variantě můžete využít možnost vytvoření vlastní ankety. V redakčním systému založíte téma/otázku a typy odpovědí pro anketu a návštěvníci již mohou na Vaší internetové prezentaci hlasovat. Po přihlášení do redakčního systému vidíte počet hlasů u každé možnosti odpovědi. K tématu/otázce a jednotlivým odpovědím můžete vložit krátký popis, který se automaticky zobrazuje.

AKTUALITY
Již v základní variantě můžete využít možnost vkládání krátkých zpráv/aktualit. Ke každé aktualitě můžete vložit motivační fotografii, u které se samozřejmě provede automatická úprava velikosti. U vložených aktualit lze libovolně zobrazení obsahu aktivovat/deaktivovat jako je tomu i u článků prezentace.


PARTNEŘI / SPONZOŘI
Již v základní variantě můžete využít možnost vkládání partnerů/sponzorů Vaší internetové prezentace. Při zakládání nového partnera/sponzora vyplníte název, krátký popis, URL prezentace a vložíte reklamní banner. U jednotlivých partnerů/sponzorů můžete zobrazení aktivovat/deaktivovat a veškeré texty později libovolně upravovat.Výhodou je možnost nasazení jednoho redakčního systému na několik různých internetových  prezentací. V hlavní nabídce redakčního systému přepnete na prezentaci, kterou chcete spravovat a v ten moment pracujete pouze s texty té konkrétní prezentace.

   
  NAŠI PARTNEŘI
BABY CLUB MEDÚZKA FOTOGRAFIE - Radek Borovka Svatební fotograf - Jan Sommer RatolestShop.cz