SESSION

 
O NÁS
REDAKČNÍ SYSTÉM
COLDFUSION
GOOGLE ANALYTICS
REFERENCE
KONTAKTY
  Máte redakční systém?
ANO
 
  68%
NEVÍM
 
  12%
NE
 
  20%
 
COLDFUSION

PRO NÁROČNÉ APLIKACE A KLIENTY

Pro náročné aplikace a náročné klienty nabízíme vytvoření internetové prezentace založené na redakčním systému MURA, který je naprogramovaný v ColdFusion. Jedná se o moderní aplikaci kategorie RIA (Rich Internet Applications) využívající nejnovější framework od firmy Adobe. Tento druh aplikací je zejména v zahraničí  stále více využíván ke správě rozsáhlých datových systémů především v oblasti telekomunikací,  finančnictví, veřejné správy a korporátních  internetových a intranetových portálů. Největší výhodou tohoto systému oproti konkurenci a zejména tradičním řešením založeným na kombinaci různých serverových technologií s HTML je to, že umožňuje velice efektivní správu dat a multimediálního obsahu na internetu, tím že kombinuje funkcionalitu a uživatelský komfort  známý z  tradičních desktop aplikací se snadnou dostupností  vzdáleným uživatelům přes internet.

Technicky je serverová část našeho systému založena na robustní MS SQL databázi, respektované především pro její rychlost a vysokou úroveň zabezpečení a aplikačním serveru Adobe Coldfusion MX7. Uživatelské rozhraní pak na populární platformě Adobe Flash  (nainstalována na 98% počítačů), která umožňuje jak daleko vyšší úroveň interaktivity, než je možné dosáhnout tradiční kombinací HTML s JavaScriptem, tak naprosto konzistentní chování v různých prohlížečích. Tyto dvě části spolu komunikují přes technologii Flash Remoting, která zajišťuje přenos dat v binární formě z uživatelského počítače na server a zpět v reálném čase. V praxi to znamená, že uživatel je zbaven neustálého obnovování stránky při jakékoliv změně v databázi a může pracovat s daty na vzdáleném serveru stejně rychle, jako pracuje s programy na svém počítači i při pomalém připojení.

Výstupem ze systému je pak může být jak XHTML + CSS kód, tak binární data ve formátu AMF, který je nativním formátem pro integraci dat do flashových prezentací. Tyto dva výstupy lze mezi sebou samozřejmě různě kombinovat, čímž lze docílit zajímavé vizuální podoby celé prezentace (s výhodou lze využívat jako komponenty flashové formuláře, animace, dynamické interaktivní grafy….) a zároveň zachovat přístupnost stránky pro osoby s postižením (sekce 508) a standardní XHTML validaci podle současných standardů W3C. Čistě flashová forma je pak ideální platformou pro prezentaci multimediálního obsahu, např. postupně načítaná hudba a video  – poskytující nejvyšší možnou kompatibilitu mezi rozdílnými webovými prohlížeči.


   
  NAŠI PARTNEŘI
BABY CLUB MEDÚZKA FOTOGRAFIE - Radek Borovka Svatební fotograf - Jan Sommer RatolestShop.cz